Gymnázium, Střední odborná škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27

Gymnázium, Střední odborná škola,
Základní škola a Mateřská škola
pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27

Ječná 27, Praha 2, 120 00, Czech Republic

Připravit žáky pro život tak, aby se stali nezávislými a úspěšnými lidmi.

Vánoční šachový turnaj

17. prosince proběhl již 10. ročník tradičního vánočního šachového turnaje.

Zúčastnilo se rekordních 29 dětí. V této konkurenci zvítězila Karolína Kořenová z šachového oddílu Figurka Říčany

před Milanem Šternberkem, žákem naší střední školy.

Všem děkujeme za účast!

 

 

 

 

 

 

 

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.

St.č.

 

Jméno

FED

Rtg

Klub/Místo

Body

 PH 1 

 PH 2 

 PH 3 

1

1

 

Kořenová Karolína

CZE

1055

Šachový oddíl Figurka Říčany

7.0

30.0

21.0

30.00

2

29

 

Štemberk Milan

CZE

1000

 

6.0

32.5

22.0

25.50

3

6

 

Chalupa Jiří

CZE

1000

 

5.0

32.0

23.0

19.00

4

14

 

Legát Miroslav

CZE

1000

 

5.0

31.5

22.5

18.50

5

24

 

Zachara Lojzík

CZE

1000

 

5.0

25.5

18.5

16.50

6

28

 

Čížek Erik

CZE

1000

 

4.5

27.0

19.0

15.75

7

23

 

Wirth Sam

CZE

1000

 

4.5

25.5

19.0

13.25

8

7

 

Draksl Pavel

CZE

1000

 

4.0

32.5

23.5

15.50

9

2

 

Kořen Václav

CZE

1010

Šachový oddíl Figurka Říčany

4.0

29.5

20.5

14.50

10

11

 

Kiss Patrik

CZE

1000

 

4.0

29.0

19.5

12.50

11

10

 

Houdek Petr

CZE

1000

 

4.0

26.5

18.0

11.50

12

16

 

Pošta Michal

CZE

1000

 

4.0

23.5

17.0

10.50

13

12

 

Kotěšovský Lukáš

CZE

1000

 

3.5

27.5

19.5

10.25

14

27

 

Červinka Aleš

CZE

1000

 

3.5

24.0

17.5

8.75

15

4

 

Berková Tereza

CZE

1000

 

3.5

21.0

14.5

7.50

16

15

 

Pimper Petr

CZE

1000

 

3.5

21.0

12.5

8.25

17

20

 

Sáblík Petr

CZE

1000

 

3.0

24.5

16.0

6.50

18

9

 

Garner Benjamin

CZE

1000

 

3.0

24.0

17.5

6.50

19

13

 

Kučera Albert

CZE

1000

 

3.0

22.0

16.0

6.00

20

19

 

Smetana Lukáš

CZE

1000

 

3.0

20.5

15.0

6.50

21

25

 

Zacharová Eliška

CZE

1000

 

3.0

17.5

12.0

6.25

22

21

 

Thoma Otík

CZE

1000

 

2.5

23.5

17.0

4.75

23

26

 

Čapek Filip

CZE

1000

 

2.5

19.0

13.5

5.00

24

3

 

Klement Míra

CZE

1005

 

2.0

21.0

14.5

3.00

25

8

 

Fára Radek

CZE

1000

 

2.0

19.5

14.0

3.50

26

5

 

Braný Jiří

CZE

1000

 

1.5

18.5

13.5

3.75

27

17

 

Rivola Štěpán

CZE

1000

 

1.5

18.0

13.5

3.50

28

18

 

Roman Štěpán

CZE

1000

 

0.0

17.5

12.5

0.00

29

22

 

Urban Šimon

CZE

1000

 

0.0

15.5

10.5

0.00